sprzedaż apartamentów

Apartlux na mazurach

Kompleks Ostoja Rydzewo

Zrealizowane

Apartlux w górach

Kompleks Ostoja Bukowinki

Zrealizowane

Apartlux w górach

Kompleks Jaworki Ostoja II

 

Zrealizowane

Apartlux w górach

Kompleks Jaworki Ostoja

 

Pieniny okazały się miejscem niezwykłym nie tylko dla nas jako inwestorów, ale także dla naszych klientów. Zainteresowanie apartamentami wybudowanymi w 2012 roku było tak duże, że na kolejną inwestycję postanowiliśmy wybrać … ponownie Pieniny.

 

Przede wszystkim zależało nam na doskonałej lokalizacji i jej poszukiwaniom poświęciliśmy wiele miesięcy. Owocem tych poszukiwań jest przepiękne miejsce – rezerwat Zaskalskie, który znajduje w samym sercu Jaworek. Działki przeznaczone na inwestycję leżą niemal naprzeciwko wyciągu narciarskiego Ski Arena Narciarska Jaworki-Homole, w sąsiedztwie wybiegu dla koni. Kompleks został zaprojektowany w ten sposób, aby wszystkie tarasy zwrócone były w stronę stoku narciarskiego z widokiem na góry: Jarmutę i Wysoką.

 

Zależało nam, aby architektura kompleksu komponowała się z tym wspaniałym miejscem, dlatego budynki zostały zaprojektowane w stylu willi świdermajer – stylu budowy charakterystycznym dla tego regionu Polski. Na terenie kompleksu oprócz miejsc parkingowych przewidziane jest osadzenie narciarni, grill-chaty i placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Same budynki wykonane będą z najlepszych materiałów, a każdy apartament standardowo wyposażony będzie w inteligentną instalację zdalnego sterowania, w każdym przewidziano także miejsce na kominek i saunę.

Apartlux w górach

Kompleks Pienińska Ostoja

 

Są miejsca, które od pierwszego wejrzenia zachwycają swoim urokiem, do których chce się ciągle wracać, o których nie można zapomnieć. Takim miejscem położonym z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, którego niepowtarzalna atmosfera urzeka wszystkich, którzy tu przybywają są PIENINY. W samym ich sercu powstał kompleks luksusowych apartamentów, które zostały urządzone i wyposażone z myślą o nawet najbardziej wymagających osobach.

 

Pienińska Ostoja to pięknie położony resort z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Na terenie kompleksu znajduje się Grill Chata (od lipca 2013r.), Plac zabaw (od lipca 2013r.), Rowerownia wraz z Narciarnią oraz miejsca parkingowe dla gości. W każdym z dwunastu luksusowych apartamentów znajduje się kuchnia z salonem oraz kominkiem, taras, dwie sypialnie, garderoby, dwie łazienki, sauna. Każdy apartament posiada dostęp do Internetu.

 

Architektura kompleksu to połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, a wszystko w otoczeniu wspaniałej przyrody i zapierających dech w piersiach widoków. To miejsce jest stworzone zarówno dla tych, którzy kochają góry jak i dla tych którzy dopiero rozpoczynają z nimi swoją przygodę, dlatego już dziś zarezerwuj swój apartament i daj się uwieść czarowi tego miejsca.

Apartlux nad morzem

Kompleks Łebska Ostoja

 

 Lokalizacja osiedla to efekt wieloletnich poszukiwań gwarantujący udany wypoczynek dla Państwa oraz Państwa gości.

Bardzo niewielka odległość od morza (3 km), od letniej stolicy Polski Łeby (2km), jeziora Łebsko (0,5km), parku narodowego z jego bardzo bogatą fauną i florą oraz unikalnych w skali europejskiej ruchomych wydm (7km) na pewno pozwoli na pełen relaks z dala od zgiełku i wrzawy.

 

Należy podkreślić, że łebskie plaże należą do najszerszych oraz najczystszych na całym Bałtyku. Łeba to również miejsce, którego nie omijają liczne imprezy kulturalno - sportowe w sezonie. To niesamowite miejsce znajduje się w strefie silnego oddziaływania morza oraz lasu wydmowego. Czynniki te dzięki silnym właściwością inhalacyjnym, gwarantują specyficzny, leczniczy mikroklimat - szczególnie pożądany w leczeniu dróg oddechowych i alergiach.