DEKALOG INWESTORA

Czyli 10 powodów dlaczego warto inwestować w kurorcie Ostoja Orli Dziób

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podczas realizacji niektórych szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

 

APARTLUX Hajdukiewicz-Zybert, Dudziak sp.k.  ul. 9-go Maja 62 , 98-100 Łask, NIP 831-161-62-62, Regon 100763226 / Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0001066464

 • 1. Wysoki standard budynków

  1. Wysoki standard budynków połączony z kontaktem z przyrodą i możliwością aktywności fizycznej – to najbardziej rozwojowy kierunek dla wypoczynku.

 • 2. Unikalna lokalizacja

  2. Unikalna lokalizacja  na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

 • 3. Ponadczasowa architektura

  3. Ponadczasowa architektura apartamentów, nawiązująca stylem do muru  pruskiego – stylu charakterystycznego dla tego regionu – sprawia, że nieruchomość jest atrakcyjna teraz jak i będzie za wiele lat.

 • 4. Extra dochód z wynajmu

  4. Extra dochód z wynajmu apartamentu. Każdy właściciel apartamentu jeśli tylko zechce może powierzyć nam swój apartament do obsługi najmu i czerpać z tego tytułu korzyści.

 • 5. Wyjątkowe atrakcje kompleksu

  ​​5. Wyjątkowe atrakcje kompleksu dla wypoczywających w każdym wieku – plac zabaw, grill chata.

 • 6. Inteligentny system monitoringu

  6. Inteligentny system monitoringu (opcja). Zawsze wiesz co się dzieje w apartamencie  i sam możesz zarządzać jego funkcjami poprzez telefon i specjalny serwis internetowy.

 • 7. Doskonała oferta finansowania

  ​7. Doskonała oferta finansowania. Dzięki współpracy naszych doradców z wieloma wiodącymi bankami w Polsce, dopasujemy najkorzystniejszą ofertę zakupu apartamentu.

 • 8. Kompleksowa obsługa najmu

  8. Kompleksowa obsługa najmu. Dzięki temu będąc w dowolnym miejscu na świecie możesz wynajmować swój apartament. Oczywiście zawsze możesz z niego korzystać kiedy tylko będziesz miał na to ochotę.

 • 9. Apartament na Półwyspie Kal to wyjątkowa inwestycja

  9. Apartament na Półwyspie Kal to wyjątkowa inwestycja. Fakt posiadania nieruchomości  w kurorcie sprawia, że nigdy nie traci ona na wartości i jest zawsze zbywalna.

 • 10. Zorganizowany charakter kompleksu

  10. Zorganizowany charakter kompleksu. Twój apartament stanowi część świetnie zorganizowanego kompleksu, który daje poczucie bezpieczeństwa, a koszty jego utrzymania będą znacznie niższe niż w przypadku niezależnego domu.