Firma Apartlux działa od 2008 roku. Naszą wiodącą działalnością jest budowa luksusowych i jednocześnie kameralnych kompleksów apartamentów w wyjątkowych miejscach. Wszystkie realizowane przez nas inwestycje charakteryzują się niepowtarzalną architekturą, dostosowaną do miejsca inwestycji, z poszanowaniem tradycyjnej zabudowy. Do budowy używamy sprawdzonych, najlepszych materiałów, co niewątpliwie ma wpływ na trwałość jak i na niskie koszty eksploatacji. Nie zapominamy również o nowoczesnych technologiach, dlatego nasi Klienci otrzymują możliwość własnego zarządzania apartamentami na odległość. Po zakończonych inwestycjach zawiązujemy wspólnoty mieszkaniowe, powołujemy Zarząd, którego zadaniem jest utrzymanie części wspólnych w najwyższej jakości. Zawsze kierujemy się zasadą, że przyszli mieszkańcy naszych kompleksów mają mieć poczucie komfortu oraz odpoczynku w wyjątkowych miejscach. Zapewniamy także możliwość powierzenia nam swojego apartamentu do obsługi najmu – każdy z przyszłych właścicieli może skorzystać z tej opcji jednocześnie pozostawiając sobie pełną swobodę korzystania z lokalu.

Nasze Inwestycje

Kompleks Ostoja Skalski Potok - Dzięki swojej doskonałej lokalizacji w Pieninach oraz wysokiemu standardowi wykonania, w 2022r oddaliśmy kolejny kompleks w Jaworkach - Skalski Potok. Jest to kolejny sukces firmy Apartlux, która stara się spełniać oczekiwania i zadowolenie swoich klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości inwestycji w przepięknych lokalizacjach.
Kompleks Ostoja Bukowinki - Pieniny dalej okazały się miejscem niezwykłym nie tylko dla nas jako inwestorów, ale także dla naszych klientów. Zainteresowanie apartamentami wybudowanymi w 2017 roku było tak duże, że na kolejną inwestycję postanowiliśmy wybrać … ponownie Pieniny.
Kompleks Ostoja Rydzewo - Dlaczego Mazury? To pytanie często słyszeliśmy od naszych Klientów – Klientów, którzy wiedzą, że nasza firma od wielu lat buduje wyjątkowe apartamenty w najbardziej urokliwych miejscach Polski. Cała inwestycja została zrealizowana na  obszarze ponad 5 tys. m2. W ramach projektu wybudowane zostały trzy budynki mieszkalne, a w każdym z nich cztery 72 metrowe, dwupoziomowe apartamenty z własnym tarasem. Każdy apartament składa się – w części parterowej – z salonu z miejscem na kominek (opcja), aneksu kuchennego, łazienki oraz wiatrołapu, na piętrze – z dwóch sypialni oraz łazienki z miejscem na saunę (opcja). Nasza inwestycja obejmuje również wykonanie profesjonalnej kei przylegającej do  naszej linii brzegowej z możliwością wykupienia własnego miejsca do cumowania jachtu.
Kompleks Ostoja Homole - Pieniny okazały się miejscem niezwykłym nie tylko dla nas jako inwestorów, ale także dla naszych klientów. Zainteresowanie apartamentami wybudowanymi w 2016 roku było tak duże, że na kolejną inwestycję postanowiliśmy wybrać … ponownie Pieniny.

Kompleks Pienińska Ostoja - Są miejsca, które od pierwszego wejrzenia zachwycają swoim urokiem, do których chce się ciągle wracać, o których nie można zapomnieć. Takim miejscem położonym z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, którego niepowtarzalna atmosfera urzeka wszystkich, którzy tu przybywają są PIENINY. W samym ich sercu powstał kompleks luksusowych apartamentów, które zostały urządzone i wyposażone z myślą o nawet najbardziej wymagających osobach.

Pienińska Ostoja to pięknie położony resort z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Na terenie kompleksu znajduje się Grill Chata (od lipca 2013r.), Plac zabaw (od lipca 2013r.), Rowerownia wraz z Narciarnią oraz miejsca parkingowe dla gości. W każdym z dwunastu luksusowych apartamentów znajduje się kuchnia z salonem oraz kominkiem, taras, dwie sypialnie, garderoby, dwie łazienki, sauna. Każdy apartament posiada dostęp do Internetu.

Architektura kompleksu to połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, a wszystko w otoczeniu wspaniałej przyrody i zapierających dech w piersiach widoków. To miejsce jest stworzone zarówno dla tych, którzy kochają góry jak i dla tych którzy dopiero rozpoczynają z nimi swoją przygodę, dlatego już dziś zarezerwuj swój apartament i daj się uwieść czarowi tego miejsca.

Kompleks Ostoja Jaworki - Pieniny okazały się miejscem niezwykłym nie tylko dla nas jako inwestorów, ale także dla naszych klientów. Zainteresowanie apartamentami wybudowanymi w 2012 roku było tak duże, że na kolejną inwestycję postanowiliśmy wybrać … ponownie Pieniny.

Przede wszystkim zależało nam na doskonałej lokalizacji i jej poszukiwaniom poświęciliśmy wiele miesięcy. Owocem tych poszukiwań jest przepiękne miejsce – rezerwat Zaskalskie, który znajduje w samym sercu Jaworek. Działki przeznaczone na inwestycję leżą niemal naprzeciwko wyciągu narciarskiego Ski Arena Narciarska Jaworki-Homole, w sąsiedztwie wybiegu dla koni. Kompleks został zaprojektowany w ten sposób, aby wszystkie tarasy zwrócone były w stronę stoku narciarskiego z widokiem na góry: Jarmutę i Wysoką.

Zależało nam, aby architektura kompleksu komponowała się z tym wspaniałym miejscem, dlatego budynki zostały zaprojektowane w stylu willi świdermajer – stylu budowy charakterystycznym dla tego regionu Polski. Na terenie kompleksu oprócz miejsc parkingowych przewidziane jest osadzenie narciarni, grill-chaty i placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Same budynki wykonane będą z najlepszych materiałów, a każdy apartament standardowo wyposażony będzie w inteligentną instalację zdalnego sterowania, w każdym przewidziano także miejsce na kominek i saunę.

Kompleks Łebska Ostoja - Lokalizacja osiedla to efekt wieloletnich poszukiwań gwarantujący udany wypoczynek dla Państwa oraz Państwa gości. Bardzo niewielka odległość od morza (3 km), od letniej stolicy Polski Łeby (2km), jeziora Łebsko (0,5km), parku narodowego z jego bardzo bogatą fauną i florą oraz unikalnych w skali europejskiej ruchomych wydm (7km) na pewno pozwoli na pełen relaks z dala od zgiełku i wrzawy.

Należy podkreślić, że łebskie plaże należą do najszerszych oraz najczystszych na całym Bałtyku. Łeba to również miejsce, którego nie omijają liczne imprezy kulturalno - sportowe w sezonie. To niesamowite miejsce znajduje się w strefie silnego oddziaływania morza oraz lasu wydmowego. Czynniki te dzięki silnym właściwością inhalacyjnym, gwarantują specyficzny, leczniczy mikroklimat - szczególnie pożądany w leczeniu dróg oddechowych i alergiach.

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podczas realizacji niektórych szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

 

APARTLUX Hajdukiewicz-Zybert, Dudziak sp.k.  ul. 9-go Maja 62 , 98-100 Łask, NIP 831-161-62-62, Regon 100763226 / Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0001066464